E-mail yani elektronik posta internetin ilk kurulduğu zamandan beri internet tabanlı iletişimin vazgeçilmez iletişim kanalını oluşturmaktadır.

Bu iletişim kanalını doğru şekilde kullanarak firmanızın müşterilerileri ile güçlü bir iletişim ağı oluşturabilirsiniz. Bu konuda
toplu mail gönderimi yaparken spam ( yığın mesaj ) olarak algılanmamanız ve bu konuda gereken tedbirleri almanız gerekmektedir.

İşte Gönderi olarak mail gönderimi yaparken bu konulara gereken hassasiyeti göstererek,gereken tedbirleri alarak müşterilerinizle sorunsuz bir iletişim ağı oluşturabileceğiniz bir altyapı sunmaktayız.

İşte Gönderi altyapısı ile toplu mail gönderimi yaparken tüm gönderilerinizi raporlayabilirsiniz. Kaç kişi mailinizi açtı, kaç kişi okudu, kaç kişi listeden ayrılmak istedi tüm detayları İşte Gönderi yönetim paneliniz üzerinden dinamik olarak takip edebilirsiniz.

Özel Günler yapacağınız toplu mail gönderileri ise önceden planlayabilir ve belirlediğiniz gün ve saatte postalarınızın alıcılara dağıtılmasını sağlayabilirsiniz.